Haziran 5, 2020

BALÇOVA HALI YIKAMA

BALÇOVA HALI YIKAMA

Halılarımız, son yapılan araştırmalara göre sağlığımızı tehdit eden en önemli eşyalar arasında yer alır. Bunun nedeni gün içinde sürekli olarak kullanılması ve tüm toz ve bakteriyi içine hapsetmesidir. Özellikle çocukların oyun alanı olan halıların belirli dönemlerde temizlenmemesi, sağlığınızı ciddi derecede tehdit eder. Halıların temizliği türlerine göre yapılmalıdır. Örneğin; sert halılar daha kolay temizlenirken yumuşak olan halıların temizliğinin daha derinlemesine yapıldığını bilmeniz gerekir. Bütün bunların sonucunda halılarınızı elde temizlemeniz, tam bir temizlik sağlamaz. Halılarınızın sağlığınızı tehdit etmemesi ve çocuklarınızın sağlıklı ortamda büyümesi için mutlaka yılda 2-3 kez yıkanması gerekir. Balçova Halı yıkama, halı yıkama alanında uzun yıllardan beri kaliteli hizmet sunan ve %100 müşteri memnuniyeti ile adından söz ettirmiş bir firmadır. Balçova’da halı yıkama firmamız, halılarınızın son derece temiz ve hijyenik olmasına önem vererek, halı yıkama için kaliteli ekipmanlar kullanmaya özen gösterir. Halılarınız için kullanılan tüm deterjanlar ve leke çıkarıcılar bitkiseldir. Anti bakteriyel ve anji alerjenik olan bu malzemeler ile halılarınızın derinlemesine temizlenmesi sağlanır. Bu sayede halılarınızı güvenle kullanabilmenizi sağlar.

BALÇOVA HALI YIKAMA İLE KİŞİYE ÖZEL HİZMET ALIN;

Balçova Halı yıkama, halılarınızın türlerine göre yıkanması gerektiğinin bilincinde olan ve bu nedenle son teknolojik ekipmanlar bulunduran bir firmadır. Fabrikamızda, halılarınızın türlerine göre özel yıkama makineleri bulunur. Aynı zamanda halılarınızın dışarıdaki toz, nem ve kirden etkilenmeden kurumasını sağlayacak olan özel alanlarımız da mevcuttur. Halı yıkama işlemine başlamadan önce halınızın hangi türde olduğu belirlenir. Kendi türüne özel makinelerde ve yine kendi türüne özel deterjanlar kullanılarak yıkama işlemi yapılır. Bu sayede halı yıkama Balçova olarak kişiye yani, halıya özel hizmet sunulur.

HALILARINIZI NASIL YIKIYORUZ?

Halı yıkamanın beş çeşit yöntemi bulunur. Bunlar; şampuanlama, köpükle yıkama, buharlı yıkama, kuru temizleme ve derinlemesine yıkama şeklindedir. Bu yöntemlerin hepsi, halılarınıza özel olarak kullanılmaktadır. Bazı halılar için derinlemesine yıkama gerekirken bazıları için de buharlı yıkama gerekebilir. Bu yöntemler halılarınızın tütüne göre belirlendiğinde, halılarınız yıkama işleminden hiçbir zarar görmez ve ilk günkü tazeliğine kavuşur. Balçova halı yıkama, ilk olarak adresinize kadar gelir ve ücretsiz servis hizmeti ile halılarınızı teslim alır. Ardından toz alma işlemi uygulanır. Bu işlemde, halınızda bulunan tüm yabancı maddeler, toz ve kirler temizlenir. Ardından leke kontrol işlemi yapılır. Lekeli olan halılarınıza leke çıkarıcılar ile müdahale edilir. Halılarınızın özel olarak ayarlanmış olan yıkama cihazlarında, yıkama işlemi yapılır. Balçova Halı Yıkama firmamızda, yıkama işleminden sonra durulama ve kurutma aşamaları tamamlanır. Kapalı ve özel alanlarda kuruyan halılarınız, kalite kontrol aşamasına alınır. Bu aşamada halılarınızın bakımları yapılır ve leke testi sağlanır. Temiz olmayan halılarınız varsa, ikinci bir yıkama ve kurutma işlemine alınır. Balçova halı yıkama firmamızda, son aşama ise paketlemedir. Halılarınızın temizliğinden emin olunduktan sonra paketleme işlemine geçilir. Söz verdiğimiz gün ve saatte halılarınız, bulunduğunuz adrese teslim edilir. Sizler de halılarınızı hijyenik ve sağlıklı olarak kullanabilmek için kaliteli yıkama hizmeti almak, aynı zamanda bu hizmet için uygun fiyat ödemek isterseniz, hemen Balçova Halı Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.
Paylaş

Leave a comment

[contact-form-7 404 "Not Found"]